Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

hackedby sir shahroukh hackedby sir shahroukh hackedby sir shahroukh


hackedby sir shahroukh  hackedby sir shahroukh hackedby sir shahroukhhackedby sir shahroukh  hackedby sir shahroukh hackedby sir shahroukhhackedby sir shahroukh  hackedby sir shahroukh hackedby sir shahroukh


 • Ahooooj

  16. červenec 2017 - Výstraha
  Trochu se nám vytrácí základní zdvořilost na vodě
  Trochu nás mrzí, že se vytrácí všudypřítomné AHOOOOJ okolo celé Vltavy. Je pravdou, že turistů z cizích zemí přibývá, ale to neznamená, že zapomeneme pořádně pozdravit když někdo jede okolo. Na vodě si přece všichni tykáme!
 • Odemykání Vltavy 2017

  18. duben 2017 - Výstraha
  Přijďte s námi odemknout Vltavu!
  Dne 22.4.2017 se bude konat každoroční slavnostní odemykání Vltavy v Českém Krumlově. Nebude chybět zábavný program jak pro vodáky tak pro celou rodinu, účastnit se bude i legendární veslař Petr Kováč, medailista ze slovinského Bledu z roku 1989.
 • Sjízdnost jezů

  18. duben 2017 - Výstraha
  Od kdy projedeme všechny jezy?
  Na schúzi sdružení půjčoven lodí a kempů na vltavě bylo domluveno, kdy se na jezy budou instalovat vodácké šupny pro splouvání lodí a lepší označení nebezpečných jezů. Do 22.4.2017 budou všechny šupny instalovány a jezy sjízdné, kromě jezu ve Zlaté Koruně, který bude otevřen pouze 22.4.2017 a poté uzavřen až do 1.5.2017.
 • Oprava nástupních schodů do řeky ve Větřní

  18. duben 2017 - Výstraha
  Nové schody do vody!
  Na den čistění vltavy proběhne také oprava poničených schodů u mostu na začátku Větřní, které jsou hojně využívány jako nástupní místo na trasy z Větřní dále po řece. Sdružení půjčoven lodí a kempů na Vltavě musí po loňské vysoké vodě schody znovu vytvořit jelikož zbyly jen ohraničující trámy, které nejsou bezpečné.