NavigaceVLTAVA PRO ANDROID
ZDARMA NA GOOGLE PLAY


hackedby sir shahroukh  hackedby sir shahroukh hackedby sir shahroukhhackedby sir shahroukh  hackedby sir shahroukh hackedby sir shahroukhhackedby sir shahroukh  hackedby sir shahroukh hackedby sir shahroukh


Datum: 18.4.2017 | Zhlédnuto: 1257x

Sjízdnost jezů

Na schúzi sdružení půjčoven lodí a kempů na vltavě bylo domluveno, kdy se na jezy budou instalovat vodácké šupny pro splouvání lodí a lepší označení nebezpečných jezů. Do 22.4.2017 budou všechny šupny instalovány a jezy sjízdné, kromě jezu ve Zlaté Koruně, který bude otevřen pouze 22.4.2017 a poté uzavřen až do 1.5.2017.


Bylo ujednáno, že všechny jezy budou sjízdné nejdéle do dne odemykání Vltavy (22.4.2017), týka se to jezu v Herbertově a jezu ve Spolí, kde do této doby byly jen prkna. Jez ve Zlaté Koruně, bude spuštěn pouze na den odemykání Vltavy a pak otevřen nastálo až od 1.5.2017.

Sdružení také opraví poničené a poškozené informační tabule nacházející se u jezů a důležitých bodů na řece. Navíc se přidají tabule upozorňující na nebezpečné jezy, týka se to jezu v Rožmberku a jezu Mrázkův Mlýn v Českém Krumlově. Na těchto místech dochází za zvýšeného průtoku řeky k vážným úrazům. Nové tabule budou informovat vodáky a předcházet lehkovážnému a nesprávnému jednání, které má za následky tyto nepříjemné nehody.